Region turystyczny
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Prešovský kraj
Znalazłeś błąd lub chcesz polecić nam nową atrakcję

Skicentrum Lopušná dolina, Lučivná

Lokalizacja
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Poprad, Svit
Ulubiony

Teren narciarski obejmuje trzy ośrodki: Lopušná dolina SkiTatry (wysokość: 784 - 1024 m npm), Lopušná dolina Skichem (wysokość: 750 - 930 m npm) i Snowpark Lučivná (wysokość: 746 - 856 m npm). Ośrodki narciarskie mają bardzo dogodną lokalizację, tylko 11 km od Popradu i 3 km od Svita, i oferują miłośnikom narciarstwa zjazdowego wysokiej jakości stoki odpowiednie dla bardziej doświadczonych, ale także dla początkujących.

W ośrodku narciarskim SkiTatry znajdują się trzy trasy zjazdowe o długości 1100, 750 i 150 mi przewyższeniu 240 m. Przewóz osób zapewnia wyciąg narciarski typu Tatrapoma H-130 o przepustowości 900 os / h, dla dzieci i początkujących narciarzy wyciąg narciarski typu Tatrapoma S o przepustowości 300 os / h. Skichem oferuje narciarzom dwa stoki o długości 800 i 719 mi kilka wyciągów o łącznej przepustowości 2500 osób / h. Na terenie ośrodka jest również oświetlenie, które umożliwia jazdę na nartach nawet późnym wieczorem. Trasy zjazdowe na terenie narciarskim Skichem zaliczane są do kategorii łatwych i średnio wymagających. W Snowparku Lučivná znajdują się 4 wyciągi narciarskie, 1,5 km tras narciarskich i 3 km tras biegowych, a także tor snowtubingowy lub karuzela na stoku dostępne dla małych i dużych gości. 

W ośrodkach zaśnieżenie zapewnia również techniczne naśnieżanie, a stoki są regularnie utrzymywane w technologii pasów śnieżnych. Zaletą wszystkich trzech ośrodków jest dobra dostępność z głównych dróg, niedrogie bilety komunikacyjne, a przede wszystkim zadbane trasy zjazdowe. W sumie do zwiedzania udostępniono 14 wyciągów, trasy zjazdowe o długości 6400 mi przygotowywane trasy biegowe przed wejściem do doliny. Ośrodki oferują szereg usług dla gości w każdym wieku. Na terenie ośrodków narciarskich znajduje się szkoła narciarska i snowboardowa, wypożyczalnia sprzętu sportowego i serwis narciarski, restauracja, bufety fast food, parking strzeżony, naturalne lodowisko oraz noclegi bezpośrednio na stokach. Więcej informacji znajdziesz na  skitatry.sksvitlopusnadolina.sksnowpark.sk .


Często zadawane pytania dotyczące atrakcji Skicentrum Lopušná dolina, Lučivná

Przedstawione odległości są mierzone w linii prostej, rzeczywista długość podróży może być inna.
Które wdzięki kobiece znajdują się w pobliżu?
1
3