Zawody

Konkurs na pobyt w Hotelu Toliar *** Štrbské Pleso

Hotel Toliar Strbske Pleso

Jaka jest stawka?

Jest to weekendowy pobyt dla 2 osób na 2 noce w  hotelu Toliar *** Strbske Pleso
Pobyt obejmuje: zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym dla 2 osób na 2 noce, obiadokolacja, 1 x wejście do Vital World na 3 godziny dla 2 osób dziennie. Voucher jest ważny w okresie 12.09.2020 - 20.12.2020.

Warunki konkursu

Wszystkim, którzy w przeszłości byli przez nas na pobycie lub wycieczce, więc możecie zagrać na kolejny pobyt w  hotelu Toliar *** Strbske Pleso . Ci, którzy nie byli przez nas na pobycie, po prostu nie mogą zagrać na pobyt, może następnym razem, jeśli zostaniesz naszym klientem :).

Jak możesz grać o swój pobyt:
1. Obejrzyj nasz autentyczny film z Hotelu Toliar *** w Strbske Pleso na  Youtube  lub na naszej stronie na  Facebooku .
2. Napisz do nas w komentarzach pod filmem na Youtube lub pod filmem na naszej stronie na Facebooku, czy byłeś już w hotelu, czy Ci się podobał i czy wygrałbyś pobyt, z którym byś tam był.

Możliwość dodania komentarza jest do 30.08.2020 a następnie 31.08.2020 lub najpóźniej w pierwszym tygodniu września wyłonimy jednego zwycięzcę. Losowanie opublikujemy na naszej  stronie na Facebooku  lub Youtube.

Zobacz losowanie  zwycięzcy. Regulamin

konkursu można obejrzeć tutaj:  Regulamin konkursu reklamowo-promocyjnego organizowanego przez Sorger, sro .