Przejdź do lokalizacji
KÚPELE LÚČKY a.s.
034 82 Lúčky
okres Ružomberok
Slovenská republika
Region turystyczny
Liptov, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy

Uzdrowisko Lúčky

Ulubiony
Lokalizacja Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Ružomberok, Lúčky
Zadzwoń do nas - +421 2 21 02 57 57
Widoki: 546893×

10 % rabatu na pobyty Klasik i Aqua-Vital 02.04. - 31.05.2024 i pobyt Seniora w dniu 07.04. - 31.05.2024. Zniżka nie dotyczy weekendowego pobytu wellness.

Przejdź do lokalizacji
KÚPELE LÚČKY a.s.
034 82 Lúčky
okres Ružomberok
Slovenská republika
Region turystyczny
Liptov, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy

Opis uzdrowiska

Szczęście Spa należy do najstarszych uzdrowisk na Słowacji i leżą na styku Orawy i Liptowa pod zboczach Wielkiej Choca na wysokości 1611 m jest dodawany do nieco zimnej strefie klimatycznej waha Tatry z lasów iglastych i górskie łąki. Spa mają długą tradycję kompleksowe leczenie chorób ginekologicznych, a obecnie są traktowane chorób nowotworowych, chorób układu trawiennego, metabolizmu i endokrynnych, nie tuberculosis chorób układu oddechowego, chorób układu nerwowego, choroby układu mięśniowo-szkieletowego, chorób ginekologicznych, chorób zawodowych osteoporoza. Zabieg pomaga gips ziemisty węglowy wody o temperaturze 32 ° C, w celu procesu leczenia, stosowanie wanien, błota, łaźnie parowe, a także innych procedur oczyszczania wody podobne do masażu do dodania ćwiczeń rehabilitacyjnych oraz fizykoterapia. W spa jest zdominowany Dom uzdrowiskowy Choc, która oferuje kompleksowe usługi pod jednym dachem, a piękny park zdrojowy. Oprócz wysokiej jakości usług i zabiegów terapeutycznych, jest ona dostępna dla klientów spa i czynne cały rok Aqua-Vital Park, który obejmuje basen odkryty przyjemności i wymagający witalny świat z saunami i uzdrowisk. W pobliżu odkrytych basenów są również takie atrakcje jak wielkie szachy, boisko do siatkówki, trampolina dla dzieci, huśtawka, plac zabaw dla dzieci. W podziemiach aneksie Liptowa jest też spa, gdzie klienci mogą korzystać z połączenia słonej wody w jacuzzi i saunie świata w saunie fińskiej i infra. Centrum odnowy biologicznej obejmuje również mokrej i suchej jaskinia solna, które z kolei mogą odpocząć przy relaksującej muzyce i spróbować swoich właściwości lecznicze, które mają wpływ na wspomagającą leczenie. Spa jest również dostępny Sportpark Lucky, który obejmuje korty tenisowe oraz kręgielnia. Piękne naturalne środowisko górskie związane z leczniczą wodą mineralną gwarantuje doskonały wypoczynek i relaks. Bardzo popularne stały się spa m seniorów edzi, podobnie jak piękny górski obszar z czystym powietrzem i na terenie nie ma potrzeby, aby przejść długi spacer. Spa jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych i oferują różne rodzaje pobytów i terapeutycznego, leczniczego i zapobiegawczego, weekend, starszy i Program pobyty dla kobiet i mężczyzn, a klienci są tu powtarzające się i ze względu na przyjemną, rodzinną atmosferą, wykwalifikowany personel, profesjonalne leczenie długa tradycja, uzdrowienie woda mineralna, a także czyste powietrze przesycone zapachem sosnowych lasów.   Uzdrowisko Lucky są idealnym miejscem na relaks, poprawę zdrowia i naładować swoje baterie.

Kąpiele fokusowe

Uzdrowisko słynie z doskonałych rezultatów w leczeniu schorzeń ginekologicznych.

W przeszłości byli leczeni na zaburzenia nerwowe i mięśniowo-szkieletowego.

Spa szczęście są traktowane choroba ginekologicznych, choroba reumatycznych i mięśniowo-szkieletowego warunki.

 • Choroby onkologiczne.
 • Choroby przewodu pokarmowego.
 • Choroby gruczołów wydzielania wewnętrznego i przemiany materii.
 • Non-gruźlica choroby układu oddechowego.
 • Choroba nerwów.
 • Choroby układu mięśniowo-szkieletowego.
 • Choroby ginekologiczne - pielęgnacja chirurgia, leczenie niepłodności i innych.
 • Choroby zawodowe - grupy sygnalizacyjne - 3,4,8.
 • Wspomagające leczenie i zapobieganie osteoporozie
 • Spa są również kompleksowy program osteoporotycznych.
 • Są one wykorzystywane głównie kąpiele, okłady borowinowe, kąpiele parowe i inne procedury uzdatniania wody związanych z masażem.
 • Uzupełniają ćwiczenia rehabilitacji i fizykoterapii.

Bezpośrednio w spa obejmują: kliniki ortopedyczne, ginekologiczne klinice i medycyny fizykalnej i rehabilitacji.

Naturalne źródła lecznicze

Podstawą leczenia jest pobyt gipsowo-ziemisty wodę mineralną węglowy zawierający dwutlenek węgla i temperaturze 32 ° C.

Wellness

Odkryty basen:

 • odkryty basen rekreacyjny z wodą o temperaturze 28-33 ° C z atrakcjami wodnymi (przeciwprądem, grzybek wodny, bicze wodne, podwodne oświetlenie, podwodnymi dyszami masującymi)
 • outdoor odpoczynku siedzi basen z wodą o temperaturze 36-38 ° C

Wewnętrzne witalny świat:

 • mineralnej wody w basenie o temperaturze 33-35 ° C
 • sauny - fińska, mentol, łaźnia parowa Roman
 • tepidarium
 • prysznic z masażem
 • rainshower
 • Kneipp kąpieli stóp basen ze zmiennym ciepłej i zimnej wody
 • bar oferujący jedzenie i napoje

Od maja 2015 roku otworzył nowy odkryty witalny świat, który oferuje całoroczne otwarte dodanej Aqua-Vital Park to nowa sauna fińska, nowy basen chłodzący i jacuzzi na świeżym powietrzu.

Dla dzieci

Dzieci do lat 6 bezpłatnie. Od 6 do 12 lat można stosować Pakiet zabiegów z noclegiem dziecka do łóżka. Dla dzieci w wieku poniżej 3 lat można wypożyczyć łóżeczko za darmo. Dla mniejszych dzieci jest dostępne poza zjeżdżalnia i basen są różne atrakcje dla dzieci. W ramach centrum odnowy biologicznej, dzieci mają ograniczony czas korzystania z sauny i od 12:00 do 16:00 godz. Sauna dostęp jest dozwolony tylko dla dzieci starszych niż 14 lat. Dzieci w wieku poniżej 6 lat nie mogą korzystać z procedur. Dla dzieci w wieku 6 lat są dostępne niektóre zabiegi kąpielowe i wejście do groty solnej.

Historia

Pierwsza pisemna wzmianka o samym uzdrowisku pochodzi z 1712 roku, choć właściwości lecznicze źródeł wody były już znane wcześniej. Zostały one wykorzystane do picia i spa, a z czasem zaczęły pojawiać się budynek spa, gdzie około 1760 zaczął się rozwijać leczenia uzdrowiskowego. Największym Boom przyszedł pod koniec 18 i początku 19 wieku, gdzie spa zaczął leczyć pacjentów nie tylko krajowych, ale także zagranicznych. W 1872 roku kupił spa stanu John Tholt które odnowionym spa i personel spa spopularyzowana. Po komunistyczny spa drugiej wojnie światowej znacjonalizowane członkowskie, które rozprzestrzeniły się i tym samym zmienił swój pierwotny wygląd. W 2008 roku, nowy świat odnowy biologicznej z krytym i vonkajšímy bazémni i sauny.


PRZYDATNE INFORMACJE

Położenie Spa

Na granicy Orawy i Liptowa, w pięknym otoczeniu Gór Choczańskich, 14 km od miasta Ružomberok, 23 km od Liptowskiego Mikulasza.

Internet

W łazienkach dostępne są dwie możliwości połączenia z Internetem: połączenie WiFi (Liptov, Adam, Diana, Barbora, Choč, Kubo) lub połączenie kablowe (Cyril, Maja). Kabel można kupić w recepcji. Internet jest bezpłatny.

Parking

Parkowanie na parkingach P1 i P2 chronionych systemem kamer jest płatne zgodnie z aktualnym cennikiem uzdrowiska.

Zwierzęta

Pobyt ze zwierzętami nie jest możliwy ze względów higienicznych.

Zameldowanie / Wymeldowanie

Przyjazd zależy od rodzaju pobytu. Jeśli pobyt rozpoczyna się w porze obiada, zameldowanie odbywa się po godzinie 12:00. Jeśli zameldowanie rozpoczyna się w porze kolacji, zameldowanie odbywa się po 14:00 godz., a wymeldowanie - do 10:00 gpdz..

Często zadawane pytania dotyczące uzdrowisk Uzdrowisko Lúčky

Przedstawione odległości są mierzone w linii prostej, rzeczywista długość podróży może być inna.