Nazywam się Domalenka,

Jestem jedną z pięciu sióstr. Tak, dokładnie te, które widzisz w recenzjach . Bardzo nam pomagają w wyborze wymarzonych wakacji.

Podróżowałem po całej Słowacji, aby doradzić Ci, gdzie możesz dobrze odpocząć. Od hoteli, przez pobyty wellness, aż po spa. Możesz je wyszukać i zarezerwować kilkoma kliknięciami według daty, lokalizacji lub ceny.

Możesz na mnie liczyć, nawet jeśli potrzebujesz pomocy. I nie ma znaczenia, czy masz do czynienia z wyborem wakacji, zmianami w rezerwacji czy anulowaniem. Wielu z Was kontaktowało się już z moimi kolegami z obsługi klienta, nawet w niedzielny wieczór lub w Boże Narodzenie.

Star

Moja historia

Za mną stoją dwa kluczowe nazwiska. Mąż i żona Paula i Peter Sorger. W 2010 roku w świat Internetu został wypuszczony mój poprzednik. Portal sorger.sk, który z biegiem czasu odpowiednio się rozwinął.

Około 150 tysięcy wczasowiczów skorzystało z jego usług. Podsumowali swoje doświadczenia w ponad 500 recenzjach.

Jednak moi założyciele chcieli, aby nasz głos był słyszany jeszcze głośniej. Po dwunastu latach rozpoczęli nową erę pod nową nazwą.

Dlaczego Domalenka®?

Krótka i prosta nazwa Domalenka® pochodzi od DNA portalu, który chce być synonimem wakacji na Słowacji. DOMA (dom) LENKA (wakacje).

Star

Nasz zespół, nasze zasady

12 serc, 24 dłonie, 120 palców i tysiące godzin doświadczenia łączy w Domalence® jedna z naszych najważniejszych wartości. Istota ludzka. Ludzie, którzy powierzają nam swoje zaufanie, są dla nas wszystkim. Każdą komórką naszego ciała staramy się im jak najlepiej służyć, bo tylko dzięki nim tu jesteśmy.

Jesteśmy przekonani, że małe rzeczy często mają największe znaczenie. Wierzymy, że przez telefon słychać nawet uśmiech.

Nie zawsze wszystko układa się tak, jakbyśmy tego chcieli. Czasami jest to trudne i męczące, ale wciąż szukamy sposobów, aby być marką, która ma najlepszą obsługę klienta w tym segmencie.

Peter Sorger

Peter Sorger

konateľ

Paula Sorgerová

Paula Sorgerová

konateľka

Majka Koštialová

Majka Koštialová

manažérka zákaznickeho servisu

Ľubka Valášková

Ľubka Valášková

manažérka zákaznickeho servisu

Paulína Jerdoneková

Paulína Jerdoneková

manažérka zákaznickeho servisu

Inga Jackovičová

Inga Jackovičová

manažérka zákaznickeho servisu

Zuzka Žačoková

Zuzka Žačoková

tvorba cenníkov

Kontaktuje się z nami

Nasza obsługa klienta jest do Twojej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.
Zapoznaj się z naszymi FAQ przed skontaktowaniem się z obsługą klienta.

Pokaż kontakt