Region turystyczny
Nízke Tatry, v Tatrách, Stredné Slovensko, Horehronie, Chopok, Chopok Juh, Banskobystrický kraj, Slovenské rudohorie, Veporské vrchy, Čertovica
Znalazłeś błąd lub chcesz polecić nam nową atrakcję

Bike Park Mýto Pod Ďumbierom

Lokalizacja
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Brezno, Mýto pod Ďumbierom
Ulubiony

Ośrodek narciarski w Mýto pod Ďumbierom w sezonie letnim pełni również funkcję Bike Parku. W parku znajduje się kilka tras zjazdowych o różnym stopniu trudności dla wszystkich grup wiekowych. Wraz z rowerem zwiedzających park zabierze na start 4-osobowa kolejka linowa.

Dla najmłodszych na terenie ośrodka znajduje się dziecięcy park rowerowy z 3 torami, na których mogą spróbować jazdy na bramkarzach lub rowerach. Dla starszych dzieci dostępny jest pump track i hulajnogi terenowe. Cała rodzina również będzie się dobrze bawić podczas jazdy na dmuchanym pontonie. Dla bardziej doświadczonych w bike parku znajdują się 4 trasy zjazdowe: Blue, Downhill, Freeride i Enduro (patrz zdjęcie tras).

Na terenie ośrodka znajduje się wypożyczalnia rowerów, hulajnóg terenowych i akcesoriów, serwis i myjnia rowerów oraz oczywiście restauracja z tarasem, która oferuje tradycyjną kuchnię słowacką, napoje alkoholowe i bezalkoholowe oraz drinki mieszane.

Bike Park znajduje się bezpośrednio przy głównej drodze w kierunku Podbrezová - Bystrá - Mýto pod Ďumbierom, samochód można zaparkować na dużym parkingu. Więcej informacji, godziny otwarcia i cennik znajdziecie TUTAJ .


Często zadawane pytania dotyczące atrakcji Bike Park Mýto Pod Ďumbierom

Przedstawione odległości są mierzone w linii prostej, rzeczywista długość podróży może być inna.