Region turystyczny
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Malé Karpaty, Bratislavský kraj
Znalazłeś błąd lub chcesz polecić nam nową atrakcję

Centrum żeglarskie Bratysława

Lokalizacja
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava IV, Bratislava - Devínska Nová Ves
Ulubiony

Agencja oferująca spływy w okolicach Bratysławy i za granicą ma swoją siedzibę w Lodenica UK w Bratysławie, w Zatoce Karlovy Vary. Najpopularniejsze są tratwy na Małym Dunaju od wiosny do późnej jesieni. W ofercie jest krótki 2-godzinny spływ, który kończy się w Jełce przy młynie wodnym lub spływ całej gałęzi, czyli spływ trwający do 5 dni. Na tej 128-kilometrowej trasie znajdują się 4 młyny wodne, 6 kempingów, wiele „dzikich obozowisk” i przede wszystkim piękna przyroda. Popularnym spływem jest także wieczorny rafting po Dunaju z Hainburga, który jest przeznaczony dla osób w każdym wieku i nadaje się również dla osób nie umiejących pływać. Doskonały relaks po całym dniu pracy z widokiem na zamek Devín, Bratysławę i romantyczne kamieniste plaże. Pływa codziennie od końca kwietnia do początku października. 

Istnieje również możliwość wypożyczenia kajaków i różnego rodzaju kajaków w stoczni w Zatoce Karlovy Vary, a oprócz standardowego wypożyczenia automatycznie doliczane są wiosła, rzeczy pływające i beczki na rzeczy suche. A dla tych, którzy jeszcze nie siedzieli w kajaku, istnieje weekendowy kurs „Szkoła kajakowa” w pięknym otoczeniu węgierskich odnóg Dunaju, w niewielkiej odległości od Bratysławy, gdzie znajduje się duża sieć oddziałów. 

Dalsze oferty, a także więcej informacji o kursach kajakowych można znaleźć na stronie internetowej agencji.Często zadawane pytania dotyczące atrakcji Centrum żeglarskie Bratysława

Przedstawione odległości są mierzone w linii prostej, rzeczywista długość podróży może być inna.