Region turystyczny
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Bratislavský kraj, Slnečné Senecké jazerá
Znalazłeś błąd lub chcesz polecić nam nową atrakcję

Pola golfowe (Bernolákovo, Malacky), ośrodek czarno-biały

Lokalizacja
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Senec, Bernolákovo
Ulubiony

Połączony Black and White resort powstał w 2009 roku po ukończeniu 27-dołkowego White Eurovalley Golf Park w Malacky, jako naturalna konsekwencja połączenia dwóch ośrodków golfowych w pobliżu stolicy Słowacji, Bratysławy, i oferuje swoim gościom łącznie 55 terenów zielonych.

Golf and Country Club znajduje się w pięknym parku z barokowym dworem w Bernolákovo i White Eurovalley Golf Park w Záhori w atrakcyjnym siedlisku lasów sosnowych i śnieżnobiałych piasków w Malacky. Place zabaw przeznaczone są dla wszystkich grup wiekowych. W ofercie znajdują się 4 pola o różnych poziomach, zaczynając od najłatwiejszego pola Park, Public Foot Golf, White, a kończąc na najbardziej wymagającym polu w Europie, Black River.

Rezydencja Theresia Chateau, w której pierwotnie mieszkała Maria Teresa, po gruntownej przebudowie w 2014 roku to obraz pierwszorzędnego i luksusowego klubu golfowego, który świadczy usługi najwyższej jakości w segmencie golfowym.

Ośrodek zapewnia standardowe usługi dom klubowy z zapleczem socjalnym, restaurację, kompleksową wypożyczalnię sprzętu sportowego i golfowego, sklep Pro (sprzedaż sprzętu golfowego), wypożyczalnię samochodów, korty tenisowe, snack bar z tarasem letnim oraz noclegi. Akademia golfa pomaga początkującym golfistom zapoznać się z etykietą golfa, zasadami, techniką gry i podstawowymi informacjami o tej grze. Zajęcia koncentrują się na przygotowaniu do gry na polu golfowym, a klub zapewnia uczestnikom również podstawowy sprzęt golfowy. Cennik .


Często zadawane pytania dotyczące atrakcji Pola golfowe (Bernolákovo, Malacky), ośrodek czarno-biały

Przedstawione odległości są mierzone w linii prostej, rzeczywista długość podróży może być inna.
Które wdzięki kobiece znajdują się w pobliżu?
1
3