Informacje i wiadomości w parku wodnym Park Bešeňová

Z powodu trwającej przebudowy będzie basen termalny BT5 w okresie od 05/19 do 05/22/2015 (wtorek - piątek) w dół.


Należy pamiętać, że na 05/25/2015 rozpocznie się gruntowny remont na basenie z termalną wodą BT3 . Z tego powodu, baseny hotelowe BT1, BT2, BT3 z eksploatacji . Naprawa planowane jest na 10.06.2015 (termin może ulec zmniejszeniu w zależności od wykonania pracy).
 
Klienci będą podczas zamykania BT5 basen i hotelowych basenach BT1, BT2, BT3 dostępny duży basen z termicznym BT7 wody . Goście hotelowi mogą korzystać z basenów termalnych w następujący sposób:

- w okresie od 19.5. - 22,5. od 09:30. będą dostępne baseny BT1, BT2, BT3, BT4
- z 25,5. - 10,6. od 09:30 będą dostępne baseny BT4, BT5, BT6

Kąpiele termalne - baseny numeracji

Ponadto, chcielibyśmy poinformować, że ze względu na planowane działania korporacyjnych będzie w sobotę 30/05/2015 z eksploatacji rury o dużej wieży w terenie strefy adrenaliny. Klienci są na dnie dostępnych 3 odkrytych zjeżdżalniami z wodą termalną (Insano, Cobra, Rebel) i 1 stal nierdzewna zjeżdżalni w hali basenowej (rekiny).
 
Drogi Partner, jak park wodny jest dostępna dla zwiedzających przez cały rok, obszar oprócz regularnej konserwacji wymaga bardziej znaczących remontów i modyfikacji. Praca ta działa park wodny próbuje wykonać w poza godzinami szczytu, kiedy ruch w porównaniu do sezonu letniego niższe. Jednocześnie, te prace rozłożone na kilku terminach, co jest konieczne, aby zamknąć cały park wodny. Wszystko częściowe ograniczenie ruchu obszar realizowane są w celu podniesienia jakości usług i komfort klienta wodny i hotelowych gości.

Aby zwiększyć komfort gości hotelowych w hotelu Park Bešeňová wprowadziła nowy system płatności debetowych. Klient - gościem w Parku Bešeňová - już na pompowanie usługi w obszarze finansowym gotówki potrzebują lub kartą kredytową mogą.
Dodatkowe usługi pakietowe fundusze i produkty będą rysowane za pomocą chipa, do 50 euro. Kwota podjęte dla obsługi gości następnie wpłacane do centralnej recepcji.

Powyższa modyfikacja systemu Chip dodatkowo zapewnia możliwość korzystania Nieaktywowana z góry (chyba) zamówione pakiety i usługi (Business, VIP, masaże, ...) bez konieczności aktywacji usługi z wyprzedzeniem w recepcji.
 

Powrót do hotelu