Nasz pobyt w spa Sliač

Ogólnie rzecz biorąc, możemy ocenić spa doskonałe. Przyjazny personel, smaczne jedzenie, piękne krajobrazy i najważniejsze efekty lecznicze wody mineralnej i procedur.

Odwiedź Spa Sliac Mamy siły z międzynarodowych linii lotniczych SIAF dni temu , mieszkaliśmy w mieszkaniu, które zamówiliśmy dwa miesiące przed wyjazdem, bo jeśli jest ładna pogoda, więc tuż przed Sliac SIAF i wolnego pokoju znajdują.

Pierwsze wrażenie jest przyjemne, bo Spa usytuowany jest w pięknym parku i tylko przywitał nas piękne liście, drzewa, kwiaty. Sam budynek jest starszy, należą do państwa, których żałujemy, że ich nezveľaďuje. Spa obejmuje inne domy spa, które są puste i zniszczone. Personel spa, ale robią co mogą, więc nawet jeśli są one starsze spa, to widać, że się nimi opiekują, wszędzie było bardzo czyste, pomalowane, schludny.

Dlaczego w spa Sliač opuszczone budynki się pogarsza? Dowiedz się więcej tutaj:
http://dennik.hnonline.sk/ekonomika-a-firmy/318786-nekonecna-kauza-kupelov-sliac-ma-15-rokov
http://www.etrend.sk/trend-archiv/ year- / numer sierpnia / case-Spa-Sliac-A oddech korupciou.html
https://www.zzz.sk/clanok/2669-chronologia-privatizacie-kupelov-sliac-a-kovacova

Nasz film uzdrowiska

Amerykański śmigłowiec Black Hawk na międzynarodowych dni powietrza SIAF 2015
Amerykański śmigłowiec Black Hawk

Sliač to małe miasto i tak spa dostać dość łatwo. Z autostrady po prostu iść prosto do Sliac, przejdź przez miasto i na końcu wzgórza leżą samego uzdrowiska. Pierwszą rzeczą jest parking, ale w dniu przyjazdu możliwe jest jechać samochodem bezpośrednio przed Pałacem dom zdrojowy i wyładować swój bagaż. W związku z tym konieczne jest, aby umieścić łaźni odejść, bo to tylko na kilka samochodów.

parking

Parking przed Pałacem łaźni.
Parking przed Pałacem łaźni

Parking dla gości spa jest płatne, strzeżone i znajduje się około 400 metrów od domu uzdrowiskowego.


parking

Spa Hotel Palace

Rzeczywista dom zdrojowy Palace oferuje tylko zakwaterowanie i jest tam również miejsce dla imprez tanecznych i występów, nie bar lub żywności i żadnych zabiegów. Wystrój jest starsza, pochodzi z czasów socjalizmu. Pokoje są odnowione, ładne, utrzymane i prawie wszystkie z dwoma łóżkami. Uzdrowiska są również starsze RETRO pokoje dla klientów firm ubezpieczeniowych zdrowotnych, które są sprzedawane na żądanie oraz klientów indywidualnych, którzy są mniej wymagających na zakwaterowanie. Uzdrowisko nadal iść leczyć. Rozległe klientela w podeszłym wieku, ale także młodzi ludzie spotykają się tutaj, lub rodziny z dziećmi. Nie zatrzymaliśmy się w ładnym, przestronnym apartamencie, gdzie uzyskał sygnał WiFi, ponieważ Internet jest tylko w recepcji i holu i pobliskich pokoi. Z balkonu mieszkania, mieliśmy wspaniały widok z samolotu, który przyleciał na dni powietrza i występów, które nie udało się umieścić akcji.

Paweł i Piotr Sorgerovci.
Paweł i Piotr Sorgerovci

Ładne mieszkanie, gdzie byliśmy.
apartament

Apartament pokój dzienny

Apartament pokój dzienny

mieszkanie łazienka

Widok z balkonu mieszkania.
Widok z balkonu w mieszkaniu

Leczenie i leczniczą wodą termalną

Spa w leczeniu chorób układu krążenia, nowotworów, chorób układu mięśniowo-szkieletowego i choroby kobiece. Sprężyny są unikalne sprężyna leczniczy o wysokiej zawartości dwutlenku węgla. Na świecie są tylko trzy miejsca z podobnym skład leczniczej wody mineralnej, w Argentynie, Australii i Hiszpanii.

Prawie wszystkie zabiegi są podawane w domu spa, położony około 350 metrów od Pałacu LD. Wystrój jest starszy, również z okresu socjalizmu, ale jest również o budowaniu załatwione, wszystko jest utrzymane.
Bath House Spa Sliac

deska

Tabela jest około 200 m razem przykrytym kolumnady. Byliśmy bardzo zadowoleni z jedzenia. Gotowane pyszne domowe jedzenie, porcje serwowane dość duże.
restauracja

Park Zdrojowy

Park Zdrojowy jest naprawdę wspaniały, wielki, ogólnie zaleca spa dla tych, którzy lubią spacery. W okolicy znajdują się źródła mineralne i tak wyjątkowe wyróżnienie, które emanują w bliskim sąsiedztwie, a każdy ma inny skład mineralny.

Dla małych dzieci moc znaleźć wanny spa posiada plac zabaw dla dzieci, ale park jest do wspinaczki dla dzieci ze zjeżdżalnią. Latem goście spa niedrogie wejścia do spa termalnego. Przy basenie do dyspozycji korty tenisowe są goście. Wieczorne koncerty plenerowe imprezy taneczne i występy.

dziecięcy plac zabaw ze zjeżdżalniami

Widok z balkonu pokoju dwuosobowym

basen Sliač

dom zdrojowy Bratysława Sliač

A pokryte kolumnada, która zabierze cię do działu rezerwacji, butików, a także w restauracji lub kawiarni.
kolumnada

korty tenisowe

zachód słońca

zachód słońca

Wiadomo cenna marka piano Weinbach, który powrócił Viliam Soboňa Spa Sliac.
Piano Weinbach, który powrócił Viliam Soboňa Spa Sliac

fabuła

Można zapoznać się z oficjalnym opisem, jak również wszelkie pobyty z naszej oferty .

Łączymy kilka ciekawych artykułów na temat Spa Sliac:
http://www.pluska.sk/plus-7-dni/domov/stat-hlada-strategickeho-investora-kupele-sliac.html
http://ww.plusjedenden.sk/slovensko /spolocnost/sobona-kupele-piestany-nedostane.html
http://www.noviny.sk/c/slovensko/sobona-neziska-od-statu-spat-kupele-sliac-a-kovacova
http: //spravy.pravda br / chleb / article / 326953-przed-jego-stat-of-proporcjonalnie kupeloch-Sliac /