Region turystyczny
Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy, Západné Tatry, Prosiecka dolina, Kvačianska dolina, Liptovská Mara
Znalazłeś błąd lub chcesz polecić nam nową atrakcję

Ośrodek rodzinny Babyland Villa Betula

Lokalizacja
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovská Sielnica
Ulubiony

Wesołe miasteczko na brzegu Liptowskiej Marii we wsi Liptovská Sielnica. Największy i najlepiej wyposażony plac zabaw na Liptowie. Oferuje wiele atrakcji adrenalinowych nie tylko dla dzieci, ale także dla młodzieży i dorosłych.

Plenerowy plac zabaw na przestronnej łące o powierzchni 12 ha oferuje wiele atrakcji dla dzieci m.in. dmuchany zamek, labirynt linowy do wspinaczki, piaskownica z drewnianym zamkiem wspinaczkowym, trampolina, huśtawki, stadnina koni, farma zwierząt, dwie karuzele, zadaszony plac zabaw, naturalny basen osoby nie umiejące pływać, siatkówka plażowa, mini-domki ogrodowe i wiele więcej.

Kryty plac zabaw o powierzchni 500 m2 zapewni rozrywkę w każdą pogodę. Dla dzieci trzykondygnacyjny labirynt dla dzieci, który dominuje nad całą okolicą, popularny basen z piłeczkami ze zjeżdżalniami i spiralną zjeżdżalnią, kuchnia dziecięca, przeszkody, labirynty budowania, warsztat dla małych majsterkowiczów oraz kilka zabawek balansujących. Hala jest również idealną przestrzenią na dziecięce przyjęcia urodzinowe, przyjęcia dla dzieci, dyskoteki i inne imprezy. Podczas głównego sezonu letniego i zimowego w Babyland codziennie przygotowywany jest program animacyjny, zawsze na inny temat. Tematy programu animacyjnego można obejrzeć TUTAJ .

 Kompleks oferuje również stylowe noclegi w komfortowych pokojach i komfortowych apartamentach w pensjonacie Villa Betula, a także na kempingu, gdzie można zatrzymać się w domku (domki mobilne i przytulne przyczepy kempingowe) lub we własnych namiotach i przyczepach kempingowych.

Oczywiście jest też restauracja z nowoczesną gastronomią i tradycyjnymi recepturami starych mam, ale lubią też przygotowywać posiłki dla alergików. Plus, to wszystko jest przyjazne dla dzieci. A w kawiarni z WiFi goście mogą usiąść przy filiżance smacznej kawy lub orzeźwiającym drinku. Parking znajduje się przed wejściem do kompleksu.

Wejście do sali zabaw dla dzieci jest płatne, a cena zawiera wejście na zewnętrzny plac zabaw Babyland z dziesiątkami innych atrakcji sportowych i adrenalinowych, wejście do zagrody lub stadniny koni. Aktualny cennik znajdziecie TUTAJ .Często zadawane pytania dotyczące atrakcji Ośrodek rodzinny Babyland Villa Betula

Przedstawione odległości są mierzone w linii prostej, rzeczywista długość podróży może być inna.