Region turystyczny
Západné Slovensko, Podunajsko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Žitný ostrov, Trnavský kraj
Znalazłeś błąd lub chcesz polecić nam nową atrakcję

Obszar dzikiej wody

Lokalizacja
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava V, Bratislava - Čunovo
Ulubiony

Kompleks sportowy Divoká voda, z 16 atrakcjami sportowymi pod jednym dachem, jest jednym z największych kompleksów do organizacji imprez dla dużej liczby gości. Sztuczny kanał wodny znajduje się około 20 km od samego centrum Bratysławy, w powiecie Čunovo, i wpada bezpośrednio do Dunaju. Wyjątkowy stadion sportowy, na którym regularnie odbywają się europejskie i światowe wyścigi slalomu wodnego. Został otwarty w 1996 roku, a kilka miesięcy później odbyły się tutaj pierwsze wyścigi.

Kompleks sportów wodnych jest ogólnodostępny i oferuje oprócz sportów wodnych możliwość wypróbowania różnych atrakcji adrenalinowych, takich jak hydrospeed, narty wodne, wakeboarding za łodzią, aqauzorbing lub paintball, albo terenowy tor z quadami. Spływ można rozpocząć po starym korycie Dunaju - Bodické ramená - bezpośrednio z kompleksu. Jest szkoła kajakarstwa dla zupełnie początkujących pod okiem profesjonalnych instruktorów. Można również bawić się na lądzie, jest tu boisko do siatkówki plażowej, pole do paintballa, basen ze słoną wodą, wellness i fitness i nie tylko. Zdecydowanie jest to odpowiednie miejsce na aktywny i nietradycyjny wypoczynek, na imprezę, w parach lub indywidualnie.

Ponadto oferuje również możliwość zakwaterowania w hotelu Divoká Voda i posiłków w restauracji z menu ala carte, menu dnia, menu z grilla, a także ciekawy wybór oferuje Surf House.

Okolica jest idealnym miejscem do spędzania wolnego czasu z rodziną, a także dla firm na działalność biznesową i integracyjną. Oferuje szeroką gamę atrakcji dla rodzin, wszelkiego rodzaju uroczystości rodzinne, kolonie dla dzieci itp. Dojazd do terenu możliwy jest samochodem z centrum miasta, firmy Kyselica - Vojka, komunikacją miejską autobusem, ale także nietradycyjnymi środkami transportu: statkiem, rowerem i na rolkach wzdłuż tamy Petržalka.Często zadawane pytania dotyczące atrakcji Obszar dzikiej wody

Przedstawione odległości są mierzone w linii prostej, rzeczywista długość podróży może być inna.