Wędkowanie w Słowackim Raju

Połowy Słowacki RajWędkowanie w Słowackim Raju jest możliwe w strumieniu Great White wody w rzekach Hornad i Hnilec oraz w zbiorniku wodnym Palcmanská (VN Dedinky). Tam znaleźć następujące gatunki ryb: pstrąg potokowy, pstrąg tęczowy, pstrąg, lipień, undermouth, kleni, płoci, czopem zawiasowym i zwykłej Mrenica Karpat.

zezwolenie połowowe można kupić w sprzedaży detalicznej „Fishing Center” na SNV Winter Street No.49 w Ves i Hotel Cingov w Słowackim Raju.

Wody pstrąga do połowów może jeden dzień, aby przywłaszczyć maksymalnie czterech kawałków gatunku łososiowatych ryb oraz lipienia lub cztery kawałki undermouth, brzany lub ich kombinacji. Zawłaszczania cztery kawałki ryb końcach codziennie wywoławczych. Ilość innych rodzajów ryb, które mogą być przeznaczone do polowania jest więcej niż 5 kg.

VN DedinkyVN Palcmanská (Dedinky)

Ceny hostingu zgody:

Codziennie - VN Dedinky 250 SKK
tygodniowe - VN Dedinky (3 dni polowania) 600 SKK

największy zbiornik wodny w Słowackim Raju, utworzony na górnej rzeki Hnilca w rozszerzeniu doliny kotlinovitom południowe skaliste klify Geravy.

Great White Water no. 1
Ilość mielone: 4-3120-4-1
zlewni potoku Wielka Biała Woda od ujścia najbliższej wsi Hrabušic lasów Sokol.

Hornad nie. 5
Ilość mielone: 4-0670-4-1
zlewni rzeki Hornad od mostu kolejowego pod Spišská wsie do ujścia potoku Teplično w Betlanovce.

Hornad nie. 6
Ilość mielone: 4-0680-4-1
zlewni rzeki Hornad od ujścia potoku w miejscowości Betlanovce Teplično po wiosnę.

Hnilec nr. 4
Ilość mielone: 4-0580-4-1
Sub-dorzeczu rzeki Hnilec od ujścia Białej Creek na Old wody do korpusu zapory Dobšinskej zbiornika wody (VN Palcmanská) i strumieni Šurovský, Babinsky, Demianka, Rakovec, Grajnarský, Raven woda i biała woda od ujścia do źródła.