Narty na Orawie

Orava

 

Orava nartyW miesiącach zimowych nie można sobie wyobrazić bez narciarzy Orawy. Przez wiele wyciągów narciarskich Orawie za. Ci, którzy są bardziej przyciąga do uprawiania narciarstwa biegowego mogą być stosowane jako dodatek do naturalnego ukształtowania terenu i bieżni, otwarte dla publiczności, w Dolny Kubin.

ORAVA SNOW - Orava Las

Ośrodek zimowy ORAVA SNOW jest najzimniejszym dolina Słowacja Orava Lasu i jest jednym z najszybciej rozwijających się słowackich ośrodków narciarskich. Doświadczyć prawdziwej, czystej Orawa naturalny krajobraz z pięknym panoramicznym widokiem na dwa szczyty grani, na którym wywożone nasz sprzęt transportowy. Jazda psie zaprzęgi, kuligi holowany konik z cinkajúcimi dzwon jingle, fičiace pięknej śnieżnej doliny, program odnowy biologicznej, jazda na łyżwach na krytym stadionie i innych atrakcji pozostanie niezapomnianym przeżyciem dla całej rodziny.
WWW: http://www.oravasnow.sk/

SKI PARK - Kubínska hoľa

Jednym z najbardziej popularnych ośrodków narciarskich na Słowacji jest Kubínska hola usytuowany niedaleko Dolny Kubin. Doskonały teren narciarski w pięknej wsi Orawskiej Magury z pięknym widokiem na dolną i górną część Orawy, Niskich i Zachodnich Tatr i Chočské Góry, Little i Big gwarancyjnej Fatra niezapomnianych wrażeń z jazdy na nartach. Ośrodek z wysokości 720 mA 1396 m jest dostępny czterocyfrowy wyciąg krzesełkowy i 8 wyciągów o przepustowości 7000 osób na godzinę. Całkowita długość przygotowanych tras narciarskich wynosi 13 km. W centrum są dostępne do modyfikacji bieżnie, a ich łączna długość wynosi 10 km.
WWW: http://www.skikubinskahola.sk

Meander Ski Park - Oravice

W pięknym otoczeniu Tatr Zachodnich Oravice można zjeść do syta jazda na doskonale przygotowanych tras narciarskich i po nartach wprowadzić ubrania, nosić kostium kąpielowy i zrelaksować się w basenie wypełnionym gorącą wodą termiczną. Meander Ski znajduje się 15 km od granicy Dry Góry, 20 km od granic sprzątanie Zakopane 30 km, 60 km od granicy Korbielove i 110 km od Krakowa.
WWW: http://www.meanderskipark.com

Zverovka - Spalił

Zverovka - Spalił zapewnia optymalne warunki dla wszystkich kategorii narciarzy i snowboardzistów. Krótsze wyciągi (400 miliamperów 850 m) jest przeznaczony dla początkujących i dzieci, 1490 m długości wyciąg krzesło zadowoli nawet bardzo wymagających miłośników sportów zimowych. Dostęp do pojazdów silnikowych bezpośrednio do ośrodka narciarskiego.
WWW: http://www.tatrawestsro.sk

Sport Centrum Lučivná - Párnica

Centrum znajduje się w dolinie niedaleko miejscowości Zázrivá Párnica na wysokości 502 - 1170 M Goście mają do dyspozycji szeroki wachlarz usług i sportów przez cały rok. Stoki narciarskie nadają się dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy.
WWW: http://sportcentrumlucivna.slovakiainn.sk/

Ski Center Niżna Uhliská

Ośrodek narciarski w przepięknej scenerii gór Skorušinské. W centrum znajduje się na wysokości 600-860 metrów. Istnieje odpowiedni teren dla zaawansowanych i początkujących.
WWW: http://www.skinizna.sk/

ośrodek narciarski Zuberec / Janovky

Milotín ośrodek narciarski położony jest bezpośrednio w miejscowości. Ośrodek jest odpowiedni dla wszystkich kategorii narciarzy, zwłaszcza dzieci i początkujących. W pobliżu znajdują się piękne krajobrazy i duża liczba obiektów różnych typów. Dużą zaletą dla gości dostęp Zuberec na piechotę.
WWW: http://www.rohace.sk/

ośrodek narciarski Ski Vitanová

Ośrodek narciarski znajduje się 10 km od przejścia granicznego Sucha Hora, 15 km od przejścia granicznego w pokojówka, 25 km od Zakopanego, 40 km od miasta Nowy Targ i 110 km od Krakowa. Ski Vitanová zawsze doskonale utrzymanych tras narciarskich, przyjazny personel i rozsądne obsługa. Nowy sprzęt techniczny jak windy i krzesełkowe gwarancji, że nie będzie tracić czasu czekając w kolejce. Oczywiście nie jest sztuczne stoki narciarskie śnieg i leczenie. Szlaki oferuje trzy poziomy trudności, aby uzyskać ich przyjść każdy narciarz. Bonus jest piękny charakter Orawę i Tatry Zachodnie.
WWW: http://www.skivitanova.sk/