Kolejki w Tatrach

wysokie Tatry

Tatry Wysokie zbudowane są z trzech ewidencyjnej gruntów i Pleso, Stary Smokowiec i Tatrzańska Łomnica. Poszczególne osiedla są lift ośrodki górskie Tatry, jako że może być używany w swoich zajęć rekreacyjnych w Tatrach.

PlesoPleso
wśród najwyższej położonej Tatrzańskiego rozliczenia. Od Szczyrbskiego jeździ wyciągu krzesełkowego na Solisko, który kursuje codziennie w czasie 8:30 do 15:30. Stacja górna na 1,814 metrów nad poziomem morza, może być osiągnięte w 6,7 minuty, elewacja 430.60 metrów. W pobliżu górnej stacji jest chata Solisko, który jest jednym z najmłodszych alpejskiego schroniska w Tatrach.

Ze Starego Smokowca na HrebienokStary Smokowiec , która jest najstarsza osada na Hrebienok Wystarczy przejść w ciągu zaledwie 4,5 minuty. Prywatny Transfer System kolejka kursuje codziennie 8:30 do 15:30 rano, a każdy poniedziałek nawet rozpocząć działanie wyciągu z 09.00.

Tatrzańska Łomnica

 

Tatrzańska Łomnica
jest największą i najpiękniejszą wieś w Tatrach Wysokich, który jest punktem wyjścia dla Łomnica . Od Tatrzańskiej Łomnicy podnieść można dostać się kolejką linową w Rocky Mountain Lake ze stacji Start, czyli 8:30 do 16:00 i od 17:00 rano go ostatni raz. Sam Łomnicę jest dostępny kolejką linową, która działa w 20-minutowych odstępach 8:50 do 15:30.

Ceny biletów można znaleźć na stronie:
http://www.vt.sk/cenniky/lanovky/sk/zima/
http://www.vt.sk/cenniky/lanovky/sk/leto/

niskie Tatry

Tatry Niskie to drugi najczęściej odwiedzanych gór w Słowacji. Chopok jako trzeci najwyższy szczyt Tatr Niskich jest najveternejší wzgórze, ale nadal jest popularnym ośrodkiem turystycznym w okresie letnim. Jest stacja pogody, domek i stacja końcowa wyciągu.

   

Chopok

Chopok South Serce
w południowej części Niskich Tatr jest Dolina Bystra, co jest bardzo ważne turystycznych i istnieją ośrodki, takie jak Tale Heart, Kosodrevina i Trangoška.
Od 1994 roku został on oddany do użytku 4 wyciągu z serca do Kosodrevina, który działa na zgłaszane wcześniejszym zamówieniu. W tej dziedzinie istnieje również inny wyciąg krzesełkowy z Kosodrevina na Chopok, ale obecnie nie działa.

Ośrodek Chopok Północ znajduje się w Dolinie Demianowskiej, w pobliżu Liptowskiego Mikulasza.
W 2003 roku rozpoczęła się najniższy znajduje windą 6 krzesło od ośrodka Záhradky na płaskiej Hola.
Są też 2 krzesełkowego Prosto hola na koniu Grun został oddany do użytku już w roku 1976.

Aby uzyskać więcej, zobacz: http://www.jasna.sk/stredisko/lanovky-bike-trasy/sk/leto/

Otupné
- Pełne działanie było rozpoczęła się w 1983 roku jako jedyny kolejki linowej w centrum. Ze względu na ich kształt te cztery kabiny o nazwie „jajo”, a od grudnia 2009 roku, ten ośrodek w sezonie zimowym oferuje nową kolejką linową 8 osobowa.
W czasie pracy z wyprzedzeniem powiadomiony grup jest również krzesełkowego Jasná - Luková wspiął wzniesienie 514,1 metrów na 6,41 minut.