Kąpieliska w Tatrach

AquaCitywww.aquacity.sk/
AquaCity w Popradzie znajduje się, która ze względu na położenie danego atrybutu zwanym bramą do Tatr Wysokich. AquaCity woda jest pompowana ze źródłem geotermalnego naturalnego i dostarczane do centrum przy około 49 ° C woda termalna zawiera ponad 20 minerałów i ma lecznicze działanie na organizm. Podczas wizyty w parku wodnym znajdą Państwo baseny dla dzieci, baseny z wieloma atrakcjami wodnymi, jacuzzi z hydromasażem, zjeżdżalni, laser show, specjalne światła do chromoterapii. Możesz odwiedzić go codziennie od 08.oo do 21.oo godz.

Thermal Parkwww.termalnekupalisko.com
Basen Vrbov ma 5 baseny, z których jeden jest bar, a temperatura wynosi od 26 ° C do 38 ° C. Vrbovská woda mineralna geotermalnej ma korzystny wpływ na fizyczną i układu nerwowego, układu oddechowego i sercowo-naczyniowego. Jego usługi mogą być wykorzystywane przez cały rok.

Kąpielisko termalne Izabela Vyšné Ružbachywww.ruzbachy.sk/kupalisko-izabela-2010/
okrągły basen termalny Izabela roku znajdują się w Stara Lubovna, zainteresowanych znajdziemy dwa duże i dwa odkryte baseny dla dzieci i 1 kryty basen. Lecznicze wody mineralne należą do grupy hydro-węgiel-siarczan wapnia i magnezu, wody mineralnej i wody w basenie Izabela leczeniu astmy, zapalenia oskrzeli, trudności z układu mięśniowo-szkieletowego, a także nerwicy i psychozy.

Tatralandiawww.tatralandia.sk
parku największa woda nie tylko na Słowacji, ale także w Czechach i Polsce można znaleźć na Liptowie i tylko 3 km od Liptowskiego Mikulasza. W Tatralandii można stosować do 28 zjeżdżalni, 11 basenów, kompleks saun, para, woda i masujących kąpieli i usług odnowy biologicznej. Dla najmniejszych jest gotowy Centrum uczucia Tarzan letnie i Piraci z Karaibów wyspie. Leczniczy woda mineralna ma pozytywny wpływ na ruch układu oddechowego i ústrojenstvoa a temperatura jest 24-38 ° C

Aquapark Thermal Park Bešeňováwww.besenovanet.sk
Thermal Park znajdują się bezpośrednio w miejscowości Bešeňvoá, znajduje się 15 km od Liptowskiego Mikulasza. Przez cały rok od godziny 10.00 do 21.00 otwarte 7 basenów krytych i 8 odkrytych basenów. Wody termalne ma wpływ na organizm ludzki, w szczególności do przemieszczania i układu urologicznego, a temperatura jest 26-39 ° C Dzieci do lat 6 w towarzystwie 2 osób dorosłych są zwolnione.

Kąpielisko termalne Liptovský JánMineralna woda lecznicza ze źródła naturalnego jest wodna węglanu siarczan bardzo Kwas wapniowo-magnezowy, hipotoniczny. Jest on stosowany w krytym basenem i basenów termalnych w hotelu Sorea naturalnym wiosna spa jest również na końcu wsi Liptovský Ján. Pływanie w wodzie, efekty w chorobach reumatycznych, chorób narządów kobiecych, chorób skóry, chorób narządu ruchu metrów.

Aquapark Meander Park Oravicewww.meanderpark.com
wodny znajduje się na Orawie, w Tatrach Zachodnich. Powierzchnia wody wodzie geotermicznej, który sączy się od 1611 m głębokości otworu, temperatura 58 ° C, znajduje się w polskim granicy. Znajdziesz tu duży i mały basen relaksacyjny, basen chłodzący, 100 metrów długości zjeżdżalnia, baseny z hydromasażem basen, jacuzzi mieć dostępne atrakcje wodne jak na przykład siedzenia, szampan ławki, gejzer, grzybek wodny, waterspouts i więcej. Wody termalne basenów jest bogate w składniki mineralne sodowo-wapniowo-magnezowo-siarkowy o dużej zawartości żelaza. Woda w basenie osiągnąć temperaturę 36-41 ° C Baseny są otwarte przez cały rok od 10 rano do 20.00 oraz w weekendy można skorzystać z parku wodnego do 21.00. Bezpośredni dostęp z budynku umożliwia kąpiel przy każdej pogodzie.